Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

«В український рідний край поспішає Миколай»

 

Є на світі свят багато

Урочистих, визначних,

Але Миколая свято

Найприємніше з усіх

Найулюбленіше свято дітей − свято Миколая, яке відзначають в Україні 19 грудня. Дівчатка і хлопчики з нетерпінням чекають щедрого Миколая, пишуть йому листи, читають вірші, співають пісні. 

Святий Миколай щороку приходить у кожну хатину і обдаровує кожну дитинку. Він любить усіх людей та найбільше − слухняних і добрих дітей.

На дитячий ранок «В український рідний край поспішає Миколай» до районної дитячої бібліотеки завітали учні 2В класу Сокирянської ЗОШ №1 (учитель Миронюк Ганна Володимирівна).

Ведуча, бібліотекар Макар Наталія Михай­лівна, ознайомила присутніх з народними віруваннями, прикметами, легендами, пов’язаними із цим святом. Під час заходу діти читали вірші і прислів’я, співали пісні про святого Миколая та про зиму. Завітавши на свято, кожен з дітей проявив свої творчі здібності, отримав величезне задоволення від різноманітних ігор та вікторин.

Цікавою була зустріч дітей з Королевою Зимою, роль якої виконувала Онуцька Софійка, зворушливо звучала молитва до Миколая у виконанні Гавдюк Тетяни, яка попросила здоров’я для рідних та миру на нашій землі.

Захід приніс всім присутнім заряд позитивної енергії, бажання змінювати своє життя на краще, бо найголовніше − це не припиняти вірити в диво...

Тетяна ІКОНЄН,

завідуюча дитячою районною бібліотекою.« повернутися до списку новин