Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Новорічні свята пройшли весело

Новий рік приносить кожному радість, святковий настрій, відчуття щастя. Саме цим були наповнені серця жителів села Коболчин. Своєрідним подарунком для них стала казка в сучасній імпровізації «Отморозко», в якій учасники художньої самодіяльності БНТД с. Коболчин співали, жартували і вітали присутніх у залі – 31 грудня 2016 р.

Дискотека в стилі «Ретро» на Різдвяні свята була приємною несподіванкою для усіх присутніх. Звучали мелодії вісімдесятих років, а до кінця вечора вони змішалися з сирбою, корбаном і, звичайно, як повинно бути на Різдво, звучала пісня «Україна колядує», яка об’єднала у справжній хоровод і дорослих, і шкільну молодь.

Вже став традиційним у с. Коболчин сільський конкурс «Наша Маланочка», що відбувся 13 січня 2017 р. Глядачів привітали два Маланкових гурти. Першим вітав гурт 7 – 8 класів з давньою народною щедрівкою. Потім на сцену вийшли учасники сучасної Маланки БНТД с. Коболчин, де були і глечик з банькою, два сучасних символи Нового року – півень колгоспний і бройлер, імпозантна чортиця і, звичайно, щедрувальники.

Хочеться висловити подяку активним учасникам цих подій, а саме: Гойчук М.І., Гончар К.С. та Заришняк Г.С., які багато свого часу приділяють пісні і сцені взагалі. Адже наша сучасна Маланка спочатку вітала жителів м. Сокиряни, виступала на сцені БНТД, а потім від хати до хати віншувала всіх жителів Коболчина.

 

Директор БНТД с. Коболчин                                          Кушпель Н.С.

 

 « повернутися до списку новин