Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Діти Сокирянської ОТГ святкували Міжнародний день захисту у туристично-розважальному та гірськолижному комплексі «Сонячна долина»

 

9 дітей Сокирянської ОТГ з малозабезпечених сімей та дітей пільгової категорії відсвяткували Міжнародний день захисту дітей, що відбувся за сприяння Чернівецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Проїзд був забезпечений Сокирянською міською радою.

Але прикро, що в цьому заході не взяли участь діти Сокирянського району. За словами керівництва Сокирянського району, причиною стало те, що у них відсутні кошти на перевіз дітей і це притому, що у них є власне КП «Автогосподарство».

Однак, обурює й те, що на сайті Північно-бессарабського інформаційного порталу (статті «Юні жителі Сокирянського району відсвяткували Міжнародний день захисту дітей» та  «За сприяння районних служб, діти пільгової категорії відпочили у “Сонячній долині”» за 01.06.2017 і 02.06.2017) зазначена інформація про відпочинок дітей Сокирянського району у туристично-розважальному та гірськолижному комплексі «Сонячна долина» не є правдивою.

 « повернутися до списку новин