Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

У Чернівцях стартував пілотний проект «Шлюб за добу»

Головне територіальне управління юстиції у Чернівецькій області завершило організаційні заходи для втілення в обласному центрі пілотного проекту «Шлюб за добу». Зокрема, визначено місце, де проводитимуть державну реєстрацію шлюбу в рамках проекту, а саме: Палац урочистих подій.

Одружитися відтепер можна за добу в м. Чернівці незалежно від місця реєстрації проживання.

Для цього необхідно звернутись до Палацу урочистих подій за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 29, поштовий індекс 58000. e-mail: cv-palac@gmail.com, веб-сайт: palac.cv.ua, роб. тел. 52-65-33.

Пілотний проект Міністерства юстиції України «Шлюб за добу», крім м. Чернівці, функціонує у Києві, Львові, Одесі, Херсоні, Маріуполі, Сєвєродонецьку, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Миколаєві, Кам’янець-Подільському, Рівному, Житомирі, Ужгороді,  Харкові, Івано-Франківську, Сумах, Тернополі, Чернігові. Як свідчать статистичні дані реєстрації шлюбів у цих містах, нова послуга користується популярністю.  

На думку урядовців, поширення пілотного проекту на територію інших регіонів України надасть змогу максимально наблизити цю адмінпослугу до населення, створивши при цьому максимально зручні умови для реалізації громадянами права на шлюб.

Світлана ТКАЧ,

начальник Сокирянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

 « повернутися до списку новин