Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянська гімназія вітала вчителів

 

Учитель…Це слово приходить у наш світ з першим дзвоником, з першою написаною буквою, з першим прочитаним словом і залишається на все життя. І вже дорослими ми розуміємо, що чогось варті у житті тоді, коли поруч він - Учитель. Люди всього світу низько схиляють голови у глибокій шанобі перед ним, бо все добре, мудре, світле і чисте – від Учителя.

Саме тому в Сокирянській гімназії пройшла ранкова святкова лінійка «По краплині душу дітям віддаєш», де учні закладу вітали своїх наставників. На святі були міський голова Равлик Василь Степанович та депутат обласної ради від Радикальної Партії Олега Ляшка Мартинюк Тетяна Іванівна.  Вони привітали педагогів гімназії із професійним святом , подякували всім вчителям за їх плідну працю. Тетяна Іванівна вручила подяки вчителям від лідера Радикальної Партії, Народного депутата України О. Ляшка.

Традиційно  в навчальному закладі День Учителя – день учнівського самоврядування. Учні старших класів пробують себе в ролі учителів, адміністрації  гімназії, завгоспа, медсестри, секретаря та ін.

Впродовж святкового дня всіх вчителів та гостей дивували квіткові композиції « Всі квіти осені – нашим вчителям!», виготовлені творчими руками учнів та їх батьків.

           

 « повернутися до списку новин