Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

«Енергоефективність у малих містах . Виклики та рішення»

2 листопада 2017 року в м. Київ  в  President Hotel  відбулася практична конференція на тему «Енергоефективність у малих містах. Виклики та рішення, яка спільно організовує проект «Енергоефективність у громадах ІІ», що впроваджується компанією «Deutsche Gesellschaft fur Internationale  Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Асоціація малих міст України.       

Конференція є офіційним стартом проекту «Енергоефективність у громадах ІІ». Одна з сесій заходу була присвячена презентації основних задач проекту , можливостей обміну досвідом між містами країни за допомогою мережевої платформи.

               Під час конференції її учасники мали змогу ознайомитися з особливостями впровадження змін в законодавчій базі, нормативних документах, які стосуються сфери енергоефективності будівель та споруд, останніми тенденціями щодо зниження рівня споживання  енергетичних та матеріальних ресурсів протягом всього життєвого циклу будівель , процесом використання альтернативних джерел енергії  з огляду на зростання конкурентоспроможності регіонів та системного  вирішення проблем енергозабезпечення на регіональному рівні, а також проектами, які отримали  інвестиції для реалізації заходів з енергоефективності.

Активну участь у конференції також взяли і представники Сокирянської ОТГ - заступник міського голови Чорний Володимир Філімонович та провідний спеціаліст з питань інвестицій Препелиця Наталя Іванівна.« повернутися до списку новин