Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

22 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА

Енергетикам

                              

Шановні працівники і ветерани Сокирянського району електромереж, працівники Дністровського комплексу гідроелектростанцій, фахівці-енергетики підприємств та організацій міста і сіл району. Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята − Дня енергетика.

Символічно, що свято (22 грудня) співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли праця енергетиків найбільш помітна. Робота енергетиків полягає в забезпеченні найважливіших благ цивілізації − тепла і світла. Дуже складно виконувати це завдання  в  нинішній  непростій ситуації в державній енергосистемі, коли треба економити кожен кіловат електроенергії. Але завдяки щоденній праці сокирянських енергетиків у наших домівках, школах,  лікарнях та дитячих садках створюються умови для комфорту. Важко уявити собі відсутність електроструму хоча б годину. Тоді паралізується робота всієї інфраструктури, яка управляється через комп’ютерну систему…

Щиро  бажаємо  вам,  шановні  енергетики,  міцного здоров’я, радості у ваших домівках, успіхів у роботі й на життєвому шляху. Ви заряджаєте енергією  кожне наше  свято.  Тож  нехай  і  ваш  професійний  день  буде наповнений світлом, теплом і енергією наших щирих привітань! Хай буде світло!

Хай береже вас Бог!

 « повернутися до списку новин