Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Митникам і податківцям

Дорогі друзі! В умовах трансформації українського суспільства у європейське співтовариство важко недооцінити роль податкової та митної служб. Фаховим виконанням службових обов’язків ви формуєте міжнародний імідж України, стоїте на захисті фінансових та економічних інтересів держави. Чесність та прозорість вашої роботи, чітке дотримання законодавства є запорукою залучення інвестицій, зростання добробуту громадян та розвитку національної економіки загалом.

Завдання, які сьогодні стоять перед митною та податковою службами України, вимагають внутрішньої мобілізації зусиль, відкритого діалогу з громадськістю та представниками бізнес-структур для захисту національних інтересів держави, її подальшої інтеграції до світового економічного простору.

Шановні працівники Сокирянської митниці та ОДПІ. Прийміть наші вітання із професійним святом. А ще зичимо вам міцного здоров’я, миру, злагоди та сімейного благополуччя і професійного зростання. Нехай незмінними супутниками на професійній ниві будуть удача, відповідальність та професіоналізм.

З повагою −

міський голова Василь РАВЛИК;

т.в.о. старости с.Коболчин Віктор  ГРИНЮК« повернутися до списку новин