Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

"ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ..."

20 лютого в м. Сокиряни відбувся мітинг-реквієм "ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ...", приурочений вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.

 Проведений  захід у черговий раз дав можливість мешканцям міста ще раз доторкнутися до нашої історії, а також  нагадав всім,  що сила людського духу незламна і ті події навіки, чорним хрестом викарбуються у нашій пам’яті, адже це біль і сльози всієї  України.

До проведення заходу долучилися представники місцевої влади, установ і організацій міста, ветерани АТО, волонтери  та громадськість.

Сьогодні кожен мав змогу схилити свою голову, засвітивши лампадку перед подвигом тих, хто навіки залишиться в наших серцях, тих, хто не хотів миритися з існуючим тоді беззаконням і відвертим знущанням над людською гідністю.  

… Чиїсь безцінні сини, чиїсь рідні татусі та  дідусі … Чотири роки минуло, а серце досі обливається кров’ю.  Ви – справді  Герої, творці нашої сучасної історії, ви поклали свої молоді життя на вівтар нашого мирного і щасливого сьогодення. Ми пам’ятаємо ваш героїзм, ваші муки, вашу жагу до змін життя на краще, ми  пам’ятаємо і неодмінно передамо вашу історію, ваш патріотизм  нащадкам.

ВІЧНА ВАМ ПАМ'ЯТЬ!

 

Ірина Лугова« повернутися до списку новин