Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

ГІМНАЗІЙНА РОДИНА ДЯКУЄ БЛАГОДІЙНИКАМ

Минають останні дні 2017 року. Час підбивати підсумки і робити висновки. Цей рік для Сокирянської гімназії видався багатим на приємні сюрпризи, поважні дати, високі досягнення в навчальному процесі.

            У листопаді 2017 року наша гімназія відзначила свій чотирнадцятий день народження. А приміщенням, у яких розміщені навчальні корпуси, минуло уже цілих 100 років! Звичайно, час не шкодує нічого, 100 років – це поважний вік, який потребує особливого ставлення.

Ми дуже вдячні нашій владі та нашим друзям, які справді по-особливому відзначили нашу гімназію у 2017 році. Депутат обласної ради від Радикальної партії Тетяна Іванівна Мартинюк організувала виділення цільових коштів у розмірі 1 мільйон 450 тисяч гривень. Міський голова Равлик Василь Степанович спрямував кошти на заміну покрівлі дахів приміщень ІІ корпусу нашої гімназії, утеплення фасаду одного із приміщень І корпусу. Мартинюк Роман Миколайович керував ремонтними роботами. Старанно і завзято трудилися працьовиті, вмілі майстри Гончар Сергій Миколайович, Жук Семен Савович, Гончар Олександр Сергійович, Щасливий Сергій Іванович, Гончар Василь Миколайович.

            Минуло декілька місяців, і наша старенька школа виглядає вже значно краще. Над світлими головами гімназистів – нове надійне покриття, що робить наш навчальний процес комфортнішим.

            Ми щиро вдячні вам за турботу, підтримку і розуміння. Існує повір’я, що сильнішими за всіх стають ті, хто направляє свої сили на добрі справи. Тож нехай повертається вам добро у стократ.  

                                                                                    З сердечною вдячністю гімназійна родина« повернутися до списку новин