Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Ніхто і нічого не завадить успішному просуванню реформи децентралізації в Чернівецькій області, навіть сніг і замети на дорогах! 

  

Ніхто і нічого не завадить успішному просуванню реформи децентралізації в Чернівецькій області, навіть сніг і замети на дорогах! 

18 березня  відбулись всі сім запланованих громадських слухань в чотирьох районах області, три з них в Сокирянському районі. Як завжди, там було особливо цікаво. Так сталось, що вдалось бути присутньому на двох з них! Представлена 6 березня обласною державною адміністрацією концепція Перспективного плану, як і передбачалось, викликала бурю емоцій та стала предметом гострих дискусій. https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=596226344069136&id=100010453264715
Так, на громадських слуханнях в с.Олесіївка, не дивлячись на розпочатий ще в 2016 році процес створення Романківецької ОТГ, всупереч рішенням відповідних сільських рад, ігноруючи законодавство, наполегливо і дещо агресивно заявили про намір приєднання до Сокирянської ОТГ. Відсутність спільних меж, відстань понад 25 км., небажання самої Сокирянської ОТГ на таке приєднання нікого не засмутило. Хочуть і всі повинні їм це зробити!
В с.Грубно в теплому залі гарної школи присутні уважно вислухали всю інформацію щодо представленого Перспективного плану і... о, диво, ні, не сталось! Виявили бажання приєднатись до Сокирянської ОТГ! Відмінність від с.Олексіївка є, це ще більша відстань до Сокирян - понад 30 км., так само відсутність спільних меж та присутнє небажання Сокирян цього приєднання.
Ось такий гарний вихідній день на природі та з народом????   

 

 Фейсбук сторінка  Василя Гостюка

Фото Василя Гостюка.

 

Фото Василя Гостюка.

Фото Василя Гостюка.« повернутися до списку новин