Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Творчий педагог - творчі діти

Дизайнер — це креативна особистість, що володіє почуттям естетики, гармонії і хорошої композиції. Дуже часто люди, дивлячись на роботу  юних дизайнерів, говорять "Мені б і в голову таке не прийшло" або "Я навіть не уявляю , що таке можна зробити".  І це є показник дизайнерського типу мислення, орієнтованого на реалізацію певних завдань. Це   питання освіти і досвіду, а частково - покликання і таланту. А талант, як відомо, у кожного свій.

30 листопада 2017 року в обласному центрі науково-технічної творчості відбувся обласний конкурс юних дизайнерів.  Конкурс проводився з метою  формування у дітей та молоді творчого мислення та  творчого підходу до створення навколишнього предметного середовища, розвиток художньо-творчих здібностей.

Відповідно до Положення учасники конкурсу працювали у трьох номінаціях: молодша вікова категорія (7-13 років ) - «Дизайн  одягу», старша вікова категорія (14-17 років) - «Дизайн іграшки» та  «Дизайн інтер’єру». Учасники  двох номінаціїй  «Дизайн іграшки»  та  «Дизайн інтер’єру»  виконували творче завдання (2,5 години) та демонстрували власні домашні вироби. 

Сокирянську територіальну громаду на обласному конкурсі "Юні дизайнери" в номінації  «Дизайн іграшки»  представляла Божескул Крістіна, вихованка гуртка "Креативні ручки"  КПНЗ " Центр позашкілля Сокирянської міської ради ", керівник гуртка-методист  Кунька Віра Миронівна.

Під час роботи, дітей та їхніх керівників  переповнювало хвилювання.

Журі оцінювало домашнє завдання конкурсантів (виготовлення дизайнерської стилізованої новорічної ялинки)  та творче завдання декорування новорічного вінка.  Підсумки конкурсу приємно порадували своїми результатами. Крістіна та її творчий керівник Віра Миронівна отримали найвищу нагороду Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації - Гран прі.

Вітаємо переможців!

 

                                                                   методист КПНЗ "Центр позашкілля     

                                                                      Сокирянської міської ради"

                                                                            Наталія  Пуйко« повернутися до списку новин