Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Чергова клака в музеї гончарства

 

Днями в районному музеї гончарства с. Коболчин відбулася чергова клака по упорядкуванню території біля музею. Учасниками клаки стали чоловіча група хору «Любисток». До них приєднався спеціаліст з будівництва Ткач Ігор Васильович, на рахунку в якого багато десятків власноручно вимуруваних та оштукатурених будинків, кам’яних мурів та льохів. Хочу подякувати старості хору Лугінічу Василю Пилиповичу, хористам Ткачуку Миколі Степановичу, Бабію Сергію Володимировичу, Кушпелю Сергію Миколайовичу, Чумаку Петру Васильовичу, Заремському Івану Леонідовичу, що відклавши свої справи, прийшли попрацювати на користь громади.

Завжди неоціненну допомогу в таких клаках надає сім’я Чумак Оксани Іванівни та Віталія Васильовича. Оксана Іванівна для всіх робочих наварила смачного українського традиційного борщу, на пекла з різним начинням пиріжків, наготовила смачних салатів тощо. А Віталій Васильович, як молодий хазяїн, надав допомогу бетономішалкою, яка, як відомо замінює працю декількох робочих рук.

Думаю, що з проведенням ще двох-трьох таких результативних клак, біля музею гончарства, з’явиться гарно оздоблена садиба сільського гончаря, вона ще більш додатково конкретніше розповідатиме про життя і діяльність величезної кагорти Коболчинських гончарів у минулому.

Іван Гончар

Директор районного музею гончарства с. Коболчин, заслужений працівник культури України« повернутися до списку новин