Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Бурбак почув від голів об'єднаних територіальних громад Чернівецької області лише позитив про реформу децентралізації (ОНОВЛЕНО)

СЛОВО НАРОДУ / 

 

На зустрічі з народними депутатами України Максимом Бурбаком та Миколою Федоруком голови об'єднаних територіальних громад Чернівецької області розповіли про позитивні результати реформи децентралізації. Про це нардеп Бурбак написав на своїй сторінці в Facebook.

 

"Сьогодні відбулася зустріч з головами об’єднаних територіальних громад Чернівецької області. З’їхалися практично всі керівники ОТГ. Це не перша наша зустріч, але вперше зустрівся з новообраними (в грудні минулого року) головами громад. Обговорили впровадження реформи децентралізації влади, розпочатої ще урядом Яценюка. Поговорили про проблеми з якими стикаються громади в процесі становлення, поділилися успіхами. Почув про повну беззаперечну підтримку децентралізації від людей, які фактично були першопрохідцями реформи. Вони першими прийняли доволі складне, ризиковане рішення, об’єдналися і держава їх підтримала, виділивши кошти на інфраструктурні проекти.

 

Бюджетна децентралізація продовжується, і це дозволило отримати додаткові надходження до місцевих бюджетів. Голови громад були обурені лицемірством, дволикою поведінкою представників партій «Батьківщина» та «Самопоміч», які розказуючи про підтримку децентралізації, не спромоглися дати жодного голосу в парламенті за вкрай важливі, очікувані людьми законопроекти по дооб’єднанню громад, що нарешті б дало можливість ЦВК оголосити вибори в громадах.

 

Вкотре переконався в правильності шляху по децентралізації влади. Цей процес вже не спинити. Нікому !!!", - йдеться в дописі.

 

*****

 

Доручення отримане сьогодні під час зустрічі з головами об'єднаних територіальних громад виконане. Виносимо обговорення нагальних питань децентралізації влади на загальнодержавний рівень. І про обіцянки-цяцянки від Батьківщини не забув.

 

 « повернутися до списку новин