Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

УВАГА! ПРОВОДИТЬСЯ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

              Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком українців (ст. 65 Конституції).

            Згідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» військовий обов’язок встановлюється з метою підготовки громадян України до захисту своєї держави, забезпечення особовим складом ЗСУ, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, посади в яких комплектуються військовослужбовцями. Складовою частиною військового обов’язку є строкова служба в армії.

             Відповідно до наказу військового комісара Сокирянського районного військового комісаріату:

військовозобов’язаним міської об’єднаної територіальної громади необхідно з’явитися 13 березня 2018 року о 9.00 годині на призовну дільницю Сокирянського РВК (м.Сокиряни вул. Центральна, 66), для проходження медичного обстеження у зв’язку з призовом на строкову військову службу.

             Неотримання повістки з будь-яких причин не є підставою для ігнорування призову. Дізнавшись про початок призивної кампанії, юнаки мають прийти у місцевий військкомат протягом десяти днів. Якщо громадянин України у цей час не з’явився, то його можуть  вважати ухильником від армії.

 За ухилення від призову на строкову військову службу віськовозобовьязані будуть притягуватися до адміністративної та кримінальної відповідальності.

 

Спеціаліст відділу з питань оборонної,

             мобілізаційної роботи та

надзвичайних ситуацій                       

 Юрій Морозов

                                                                                                                 

 

 « повернутися до списку новин