Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Подарунок рятівникам – пожежникам від Сокирянської міської об’єднаної територіальної громади

         6 березня 2017 року голова Сокирянської міської об’єднаної територіальної громади Василь Равлик вручив начальнику Сокирянського районного відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Чернівецькій області, майору служби цивільного захисту Селезньову Сергію Макаровичу пожежно-технічне обладнання іноземного виробництва, придбаного за кошти міського бюджету.

          Василь Степанович висловив сподівання, що новопридбане обладнання сприятиме рятівникам у кращому виконанні ними службових обов’язків і завдань, головними з яких є: запобігти, врятувати, допомогти. А, якщо з допомогою цього пожежно-технічного обладнання буде врятовано життя і здоров’я хоча б однієї людини, то це буде найвищою нагородою усім нам.  Міська влада і надалі співпрацюватиме із державною пожежно-рятувальною частиною № 8 загалом, і в частині покращення матеріально-технічного забезпечення, зокрема.

          На завершення голова  ОТГ побажав службовцям цивільного захисту  доброго здоров’я, успішної і легкої служби, якомога менше «бойових» виїздів, особистого людського щастя і Божої допомоги у всіх справах.

 

 « повернутися до списку новин