Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Бурбак повторно звернувся до Фищука звільнити з посади голову Сокирянської РДА Бескупського, який з подачі Козака фактично очолив саботаж реформ

 

 

Народний депутат України Максим Бурбак спільно з заступником Голови Чернівецької облдержадміністрації Василем Гостюком та головою Сокирянської об’єднаної громади Василем Равликом провели прес-конференцію з питань впровадження реформи децентралізації у Сокирянському районі.

Процес децентралізації та добровільне об’єднання громад у Сокирянському районі – тема особлива. Кількість інсинуацій, маніпуляцій та інших «ацій», які супроводжують хід децентралізації у Сокирянському районі уже досягла критичної маси і зашкалює. Тож було вирішено вже вкотре розставити усі крапки над «і».

- Спасибі головам сільських рад Сокирянського району, які виявили бажання приїхати в таку далечінь. Нарешті, вони скористались можливістю почути правду з перших уст. Оскільки, ретрансльовані очільниками Сокирянщини новини про об’єднання громад, до району доходять у спотвореному вигляді, - сказав Максим Бурбак. - Вкотре зауважив, що труднощі процесу децентралізації у Сокирянському районі відбуваються виключно через те, що з об’єднанням громад знищується монополія на владу однієї людини в районі - Василя Козака.

- Також повторно звернувся до голови ОДА Олександра Фищука з вимогою звільнити з посади голову Сокирянської РДА Петра Бескупського, який замість того, щоб здійснювати функції виконавчої влади у районі, з подачі Василя Козака, фактично очолив у районі саботаж реформ. Наприклад, зрив нарахування субсидій в 2016 році, відверте гальмування реформи по децентралізації влади тощо.

- Ще раз наголошую, що процес децентралізації не спинити!!! Як би цього не хотілось окремим персоналіям-ретроградам. P.S. Завтра питання об’єднання громад обговорюватимемо з сільськими головами Кельменеччини. Всіх небайдужих, прошу, долучайтеся!

Джерело: BukNews/« повернутися до списку новин