Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

16 ЛИСТОПАДА ? ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ УКРАЇНИ

Носіям інформації

Вітаємо із професійним святом працівників радіо, телебачення та зв’язку. Радійникам бажаємо виявляти мудрість, велич і красу української нації, будувати її державні принципи, ділитися із глядачами та слухачами  духовними скарбами народу, бути правдивими, об’єктивними і незаангажованими.

Загальновідомо, що колись День радіо відзначали 7 травня. У незалежній Україні відповідним указом президента дату професійного свята було перенесено на 16 листопада. Нині цей день відзначають також телевізійники, фахівці електричного та поштового зв’язку, представники інтернет-ЗМІ. Сьогодні ми вітаємо із професійним святом працівників центру електрозв’язку № 6 Чернівецької філії ПАТ «Укртелеком» і цеху обслуговування споживачів № 10 Чернівецької дирекції УДППЗ «Укрпошта», і провайдерів та операторів інтернет-мережі.

Бажаємо всім працівникам галузей зв’язку здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у роботі, втілення в життя надій і намічених планів!

17 ЛИСТОПАДА − ДЕНЬ СТУДЕНТА

За вами − майбутнє

нашої держави

Щиро вітаємо студентів міста і села Коболчин, які очно і без відриву від виробництва навчаються у вищих навчальних закладах Буковини, України та зарубіжжя, Сокирянському вищому професійному училищі із Днем студента − святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів.

Це свято всіх тих, хто зберігає в душі вогонь новизни і креативності! Незаангажованість думки молодої еліти неодмінно веде до розвитку, тож саме за вами майбутнє рідного краю та всієї України.

Щиро вам бажаємо, щоб усі ваші мрії збувалися, а свята закінчувалися лише приємними спогадами.

Нехай у ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя!

З повагою −

міський голова Василь РАВЛИК,

в. о. старости с. Коболчин Віктор ГРИНЮК« повернутися до списку новин