Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

МСК «Авангард» успішно прославляє нашу громаду на всеукраїнських змаганнях!

10-11 лютого 2016 року, в м.Дунаївці за підтримки Хмельницької обласної федерації футболу відбувся ІІ всеукраїнський турнір пам’яті Сергія Ігнатьєва. Незважаючи на обмежене фінансування та важкі погодні умови в даних змаганнях вже вдруге Сокирянську ОТГ  представила команда МСК «Авангард».

Учасників змагань приємно вразила висока організація турніру, відношення влади до спорту та футзалу зокрема, гарна та тепла атмосфера, що вирувала в спортивному залі Дунаєвецької ДЮСШ.

Цього року організатори змагань запросили 9 команд, які були розподілені на три групи, з яких до півфіналу потрапляли переможці, а також краща команда, яка посіла 2 місце в групі.

Незважаючи на «групу смерті» у вигляді володаря Ліги Чемпіонів Ченівецької області з футболу – ФК «Рукшин» та фіналіста чемпіонату Хмельницької області з міні-футболу «Епіцентр» (м.Городок), молоді футзалісти МСК «Авангард» зуміли проявити справжній характер та волю до перемоги. У підсумку наша команда з результатами перемоги над ФК «Епіцентр» та поразки в матчі ФК «Рукшин» зуміла вийти до півфіналу як краща команда, що посіла 2 місце в групі.

В запеклій грі півфіналу МСК «Авангард» протистояв футзальний колектив з м.Дунаївці «Кріспус» - чемпіон району та бронзовий призер ІІ ліги Хмельницької області з футзалу. Вже після першого тайму наші хлопці впевнено перемагали з рахунком 3:0. Однак в другому таймі завдяки шаленій підримці місцевих вболівальників та не без допомоги суддів, господарям вдалося переломити хід гри та зрівняти рахунок в матчі. В серії післяматчевих пенальті відмінно зумів себе проявити наш воротар Андрій Долінський (який згодом став кращим воротарем турніру)! 3:2 –  і ми у фіналі!

В іншій парі півфіналу МФК «Дунаївці» - ФК «Рукшин» зафіксовано нічийний рахунок 0:0, а по пенальті з рахунком 6:5 перемогла місцева команда  та потрапила до фіналу.

В матчі за третє місце знову перемогу святкувала дунаєвецький футзальний колектив «Кріспус», який з рахунком 3:1 переміг ФК «Рукшин»

Фінальна гра виявилася окрасою даного турніру. Господарі змагань, МФК «Дунаївці» - найтитулованіший футзальний клуб краю: фіналіст Кубку області з футзалу, срібний призер Чемпіонату України з футзалу (ІІ ліга) вже зі стартових хвилин захопили ініціативу в матчі та забити два швидких м’ячі. Наші хлопці не знітилися і до кінця першого тайму відквитали один гол. В другому таймі наша команда пішла у ва-банк, випустивши п’ятого польового гравця, однак досвідчені господарі грамотно оборонялись, а на контратаках зуміли забити ще два м’ячі та перемогти в матчі.

МСК «Авангард» вдруге представляє наш край в даних престижних змаганнях, де ціною великої самовіддачі молодих гравців та волі до перемоги, наш клуб двічі поспіль здобуває срібні нагороди, таким чином прославляючи наш Сокирянський край!

В складі МСК «Авангард» виступали: Долінський Андрій, Попов Олександр, Архилюк Андрій, Момот Юрій, Молофій Іван, Богачук Роман, Гладкий Богдан, Шишмарьов Павло, Кольба Станіслав. Тренер – Богачук Олександр.

P.S.  25 січня 2017 року МСК «Авангард», в якості співорганізатора, проводить черговий футзальний турнір – «пам’яті Е.Ібрагімова» серед ветеранів у вікових групах 35+ та 45+. Даний турнір відбудеться в спортивному залі комплесу ОКЗ ДЮСШ  м.Новодністровськ. Вже підтвердили свою участь ветеранські колективи м.Нова Ушиця, м.Дунаївці, м. Муровані Курилівці та ветерани чернівецької «Буковини»! Не пропустіть цікаві та захоплюючі футзальні баталії!