Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

12 грудня 2017 року до пожежно-рятувальної частини міста Сокиряни Чернівецької області завітали школярі Сокирянської гімназії

Спробувати себе у ролі рятувальника, посидіти в кабіні пожежного автомобіля, приміряти захисний одяг.

Працівники Служби порятунку показали дітям рятувальне спорядження, костюми вогнеборців, пояснили, для чого і коли їх використовують рятувальники. Під час екскурсій діти ставили багато запитань. Зокрема, їх цікавило, як вогнеборці працюють у задимлених приміщеннях. Рятувальники відповіли на запитання малечі, а також продемонстрували спеціальні апарати захисту органів дихання та зору, які саме призначені для роботи у задимленому середовищі. Завдяки таким цікавим розповідям школярі, що професія рятувальника – не з легких. Та дітям все одно хотілося хоча б відчути себе справжнім вогнеборцем, тому фахівці Служби порятунку дали змогу приміряти їм захисні костюми рятувальників та посидіти у кабіні пожежного автомобіля.

Разом із тим, впродовж екскурсій працівники підрозділів Управління вели роз’яснювальні бесіди із учнями. Рятувальники навчили дітей правильних дій під час пожежі, вказали, яких правил безпеки слід дотримуватись, щоб запобігти загоранню та закликали малечу не пустувати з сірниками, запальничками, щоб вберегтися від лиха.

.

 

 

Начальник Сокирянського РВ УДСНС

у Чернівецькій області                                                                 С.М. Селезньов

 « повернутися до списку новин