Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Ярмарок вакансій для ОТГ провели у Чернівецькій області

 

У ньому взяли участь студенти, викладачі ВНЗ, голови ОТГ та інші

20 квітня 2017 року у Чернівцях відбувся «Національний ярмарок вакансій для об’єднаних територіальних громад».

Як повідомляють на офіційному сайті Чернівецької ОДА, під час зустрічі розглянули та обговорили низку ключових питань: наявні можливості працевлаштування в об’єднаних територіальних громадах області; підготовка кадрів до виконання нових завдань та функцій з їх подальшим професійним розвитком; впровадження децентралізаційної реформи, однієї із передумов успіху якої є формування спроможних територіальних громад.

При цьому, було підкреслено, що наявність інтелектуального, кадрового потенціалу є однією з головних умов успішного функціонування об’єднаних громад. Тому недостатнє кадрове забезпечення новостворених органів місцевого самоврядування на сьогодні є нагальною проблемою об’єднаних громад, яку необхідно вирішувати спільно з навчальними закладами області, адаптувавши навчальні програми до практичних потреб.

До роботи в «Національному ярмарку вакансій для ОТГ» було залучено студентів, випускників та викладачів вищих навчальних закладів міста, представників РВ АМУ області, USAID та голів ОТГ Чернівецької області, які презентували наявні вакансії в об’єднаних територіальних громадах.« повернутися до списку новин