Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянський районний  військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом до Збройних Сил України

 

Держава гарантує для військовослужбовців та членам їх сімей соціальний та правовий захист, високий соціальний статус, отримання військової професії, повний соціальний пакет, стабільне  високе грошове постачання.

Вимоги до кандидатів:  На військову службу за контрактом приймаються громадяни України віком від 18 до 60 років.

Освіта: середня освіта, повна загальна, професійно-технічна, вища, та визнані військово-лікарськими комісіями придатними за станом здоров’я до проходження військової служби і мають відповідну фізичну підготовку.

«Слово і Діло» вирішило показати, на скільки збільшилася заробітна плата військовослужбовців Збройних сил України в порівнянні з минулими роками.

Більше інформації ви можете дізнатись у Сокирянському районному військовому комісаріаті  за адресою: м.Сокиряни, вулиця  Центральна,66 , контактний телефон  (037-39)- 2-15-82

 

 

Начальник відділення офіцерів запасу і кадрів

Сокирянського районного військового комісаріату

майор                                            О.М.ЯНЧАК

 

 

 

 

 

 

 

ОФІЦЕРАМ ЗАПАСУ (ДЕ Б  ВИ НЕ ПЕРЕБУВАЛИ, ДО 43 РОКІВ), ЯКІ ЗАКІНЧИЛИ ВІЙСЬКОВІ КАФЕДРИ ТА НЕ ПРОХОДИЛИ СЛУЖБИ В ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ, ТЕРМІНОВО ПРИБУТИ ДО ЖАШКІВСЬКОГО РВК ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ МЕДИЧНОЇ КОМІСІЇ (НАГАДУВАННЯ ДЛЯ ВАС РОЗМІЩЕНЕ НИЖЧЕ).

    

 

Військова присяга.

 

Я, (прізвище, ім'я та по батькові), вступаю на військову службу і урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно додержуватися Конституції України та законів України, зберігати державну таємницю.

Присягаю виконувати свої обов'язки в інтересах співвітчизників. 

Присягаю ніколи не зрадити Українському народові! 

 

 

Положення про порядок складання Військової присяги

Додаток 1 до Статуту внутрішньої служби (стаття 67)

 

ОГОЛОШЕННЯ

       Офіцерам запасу до 43 років негайно прибути до військового комісаріату для уточнення особистих даних та проходження військово - лікарської комісії.

Згідно статті 211-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неявка за викликом до військового комісаріату без поважних причин  - тягне за собою накладення штрафу до одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян. Також, згідно зі статтею 210 того ж Кодексу, порушення військовозобов'язаними процедури ведення обліку - тягнуть за собою накладення штрафу від п'яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Повторне порушення - тягне за собою накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з подальшим рішенням про притягнення до кримінальної відповідальності.

 

За детальною інформацією з даного питання звертатися до Сокирянського РВК, вул. Центральна 66,

м. Сокиряни, тел. (037-39) 2-15-82.

 

Начальник відділення офіцерів запасу і кадрів

Сокирянського районного військового комісаріату

майор                                            О.М.ЯНЧАК

 « повернутися до списку новин