Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

«Ніхто не забутий, ніщо не забуто»

23 березня у місті Сокиряни з нагоди 74-ої річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника визволителям нашого краю та сокирянцям, які полягли на фронтах Другої світової війни.

Вклонитися та вшанувати пам'ять про загиблих прийшли ветеран війни Заболотний Борис Якович, голова первинної міської організації ветеранів Аніщенко Олег Дмитрович, начальник військового обліку та бронювання солдат сержантів запасу Сокирянського РВК Козир Сергій Володимирович, заступник міського голови Чорний Володимир Філімонович, депутат Чернівецької обласної ради від Радикальної партії Олега Ляшка Мартинюк Тетяна Іванівна, завідувач сектору з питань оборонної, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій Морозов Юрій Вікторович.

Збігають роки, приходять у світ нові покоління. Але не старіє, не зникає пам'ять тих тривожних літ. Вона живе у спогадах бійця і суворому монументі. Її, мужню і величну, надійно оберігає народ, передаючи, як святиню, у спадщину поколінь.

Пам'ять воїнів, загиблих під час бойових операцій, визволяючи Сокирянщину від німецько-фашистських загарбників, вшанували хвилиною мовчання.« повернутися до списку новин