Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Всеукраїнський Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Розпочався дев’ятий Всеукраїнський Конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом. Проект реалізовують Асоціація дитячих ендокринологів України та компанія Санофі в Україні.

Цьогорічний Конкурс присвячений темі спорту, адже фізична активність – це важлива частина здорового способу життя людей з діабетом. 

Переможців визначить журі, до якого у цьому році приєдналися відомі українські спортсмени: Ольга Харлан – фехтувальниця, Олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка світу та Європи, Ія Андрущак – футболістка, півзахисниця національної жіночої збірної України, амбасадор фіналу жіночої Ліги чемпіонів 2017/2018, Андрій Демчук – фехтувальник, чемпіон Параолімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, та чемпіонки світу з шахів – сестри Анна та Марія Музичук.

За підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України переможці Конкурсу віком до 12 років матимуть змогу пройти курс оздоровлення у спеціалізованому санаторії у м. Миргород, а діти, яким виповнилося 13 років, та чиї роботи будуть визнані переможними, зможуть підкорити Говерлу у колі нових друзів та наставників.

Більше про Конкурс, його місію та значення для маленьких пацієнтів з цукровим діабетом дізнавайтеся на сторінці “Діабет. Допоможемо разом” https://www.facebook.com/DopomozhemoRazom/.

 

Джерело: https://www.prostir.ua« повернутися до списку новин