Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Привітання із Днем Національної гвардії України

Шановні військовослужбовці Національної гвардії України!

Щиро вітаємо вас із професійним святом, яке наша держава відзначає 26 березня. Україна  –  унітарна держава, і це вибір народу. Цілісність і єдність багатонаціонального українського  суспільства,  повага  прав  і  свобод  людини,  дотримання  законності та правопорядку, її цінності та національна ідея. На захист цих цінностей покликана еліта українського суспільства – Національна гвардія України.

У цей день ми вітаємо усіх військових, які у лавах Національної гвардії України служать справі зміцнення  обороноздатності  та  підвищення  безпеки  нашої держави.

У пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати  мирне життя свого народу. Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають  надійним  гарантом  суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

Щиро бажаємо всім воїнам Національної гвардії міцного здоров’я, успіхів у військовій  підготовці, щастя вам та вашим рідним і близьким!

З повагою −

міський голова Василь РАВЛИК;

в. о. старости села Коболчин Віктор ГРИНЮК.« повернутися до списку новин