Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Сокирянські рятувальники провели рейд в житловому секторі

       З метою запобігання виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, що можуть трапитися у житловому секторі, рятувальники Сокирянського РВ Управління ДСНС у Чернівецькій області  регулярно проводять роз’яснювальну роботу з населенням. Так, 16 квітня 2018 року фахівці Сокирянського районного відділу Управління навчили правил безпеки жителів м. Сокиряни, та с. Коболчин.

       Під час рейдів рятувальники звернули увагу громадян, що до виникнення пожеж у житловому секторі може призвести чимало факторів, та спалювання сухої трави. Тому, спілкуючись з людьми, фахівці Управління навчили людей основних правил безпеки, дотримуючись яких, можна запобігти небажаним загоранням.

       Окрім цього, особливу увагу було звернуто на небезпеку від спалювання сухої трави. Адже навесні, спалюючи траву та листя, люди часто розводять вогонь поблизу будівель на подвір’ї, залишають його без нагляду, внаслідок чого полум’я може перекинутися на приміщення та завдати значних збитків. Також громадянам було роз’яснено про можливі наслідки від спалювання сухостою на відкритій території.

       Щоб почуті правила безпеки засвоювались краще, рятувальники у ході рейдів роздавали людям листівки на протипожежну тематику та буклети із застереженнями.

 

Начальник Сокирянського РВ УДСНС

України у Чернівецькій області

Майор служби цивільного захисту                                                     С.М. Селезньов« повернутися до списку новин