Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Вогнеборцям

Шановні працівники мужньої та самовідданої професії – відважні пожежники, прийміть найщиріші побажання з нагоди професійного свята.

Ви щодня, щогодини стоїте на варті збереження людського життя, майна і природних багатств. Саме пожежникам притаманні такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу та здатність до самопожертви. Навіть у найскладніших ситуаціях відважні вогнеборці проявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну. За першого сигналу про небезпеку герої-пожежники готові зупиняти безжальну стихію та рятувати людське життя. Для багатьох із них це – не професія, це – сенс життя. І навіть у день професійного свята пожежники перебувають на варті безпеки громадян.

У день професійного свята адресуємо особовому складу Сокирянської СДПЧ №8, ветеранам пожежної служби слова вдячності за нелегку справу порятунку людей та природних багатств, за вірність обов’язку, постійну бойову готовність до захисту населення і території.

Тож прийміть найщиріші побажання. Міцності духу, наснаги, спокою та терпіння вам і вашим родинам. Нехай злагода та достаток завжди панують у оселях, а праця сторицею повертається здоров’ям, любов’ю та добром.

Хай береже вас Бог!.

З повагою −

міський голова Василь РАВЛИК;

в. о. старости села Коболчин Віктор ГРИНЮК.« повернутися до списку новин