Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Чистота нашими руками

20 квітня в рамках акції «За чисте довкілля» та двомісячника санітарної очистки і благоустрою у 2018 році працівники міської ради провели прибирання виділеної частини території міського парку.

Як кажуть колективна праця зближує, тим більше, якщо спільна мета – це добра справа!

Було б добре активно попрацювати на свіжому повітрі, прибираючи парк від тогорішнього листя, самовільно насіяних насаджень, скошеної  трави, гіляк, але цим всім далеко не обійшлося.  Засукавши рукави кожен міг «насолодитися» пляшками з-під алкогольних напоїв, ПЕТ-тарою, папірцями, бахілами, недопалками та іншим викинутим сміттям. Це все те, що на жаль,  мешканці нашого міста «не в змозі» були донести до найближчого смітника, які доречі є чи не біля кожної лави в парку, та й взагалі, за його межами по місту. Хтось не бачить урну, а комусь їх зовсім мало, як кажуть, той, хто хоче, шукає можливості, а хто не хоче, шукає причини.  Така недбалість обурює не тільки тих, хто прибирає, а й безумовно тих, хто вранці веде дітей отими стежками до школи чи дитячого садочку, хто йде на роботу , або ж просто хоче бачити своє місто охайним.

Спільними зусиллями зібрано та вивезено 8 машин сміття.

Весною парк одягається в зелену сукню, яка не може не чарувати зір. Тут спів пташок, тут сонце крізь листя, вузенькі стежки.  Якась велич і ніжність криється в отих могутніх деревах, по яких стрибають білки, і хоча це ще не те, що дехто з нас хотів би бачити, та тут точно є якась недоторкана краса і спокій.

 Шановні сокирянці, давайте, не будьмо головними ворогами нашого довкілля і будемо робити хоча б те, що в наших силах: сміття, яке залишається після нашого відпочинку викидатимемо  у спеціально призначені місця.

 

                    Маковей Ірина

 

 « повернутися до списку новин