Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

26 КВІТНЯ - 32-А РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Запалімо свічі пам’яті!

Тридцять два роки тому, 26 квітня 1986 року Україну  і  весь  світ  спіткало  жахливе лихо −  сталася  непрогнозована  техногенна  катастрофа,  аварія  на  Чорнобильській  атомній електростанції.

Буквально з перших годин трагедії у двобій із невидимим, підступним ворогом, ризикуючи здоров’ям і життям, вступили рятувальники та фахівці інженерно-технічного персоналу АЕС…

Тож  запалімо  26  квітня  свічі  пам’яті  про убієнних радіацією, померлих від хвороб людей, які віддали своє життя заради спасіння людства від жахливих наслідків чорнобильської катастрофи.

Чорнобильська трагедія не має терміну давності

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції!

Шановні жителі міста Сокиряии і села Коболчин!

Тридцять два роки віддаляють нас від Чорнобильської катастрофи − найбільшої та  найжахливішої за всю історію людства техногенної аварії. Події, що сталися 26 квітня 1986 року на берегах Прип’яті, і все, що з ними пов’язане, не мають терміну давності.

Щороку, відзначаючи скорботну річницю, ми згадуємо і вшановуємо пам’ять  про тих, кого забрав розгнузданий атомний монстр. Ризикуючи своїм життям та здоров’ям, вони виконали свій обов’язок і захистили людство від згубного впливу та подальшого поширення радіації.

Органи державної влади району і міської об’єднаної територіальної громади докладали і докладають усіх зусиль для дотримання законних прав та інтересів учасників ліквідації наслідків Чорнобильської аварії, забезпечення виплати  належних їм соціальних пільг та допомог.

Важливою складовою морально-патріотичного виховання школярів та юнацтва має бути живе спілкування чорнобильців з молоддю, щоб із перших вуст була почута правда про ті незабутні події.

Віримо, що в скорботні дні Чорнобильської трагедії сокирянці, як і всі жителі  району, складуть данину вдячності нині сущим героям-ліквідаторам та належно вшанують світлу пам’ять жертв катастрофи на ЧАЕС.

Нехай щира вдячність сучасників та нащадків завжди зігріває ваші серця.

З повагою −

міський голова Василь РАВЛИК;

в. о. старости с. Коболчин Віктор ГРИНЮК.« повернутися до списку новин