Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

День цивільного захисту в ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м.Сокиряни

Щоб навчити учнів діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку надзвичайних ситуацій, 04.05.2018р. в школі відбувся День цивільного захисту. Учасники освітнього процесу удосконалили свої теоретичні знання та практичні навички щодо дій в умовах експериментальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та зберегти життя.

Захід розпочався з учнівської лінійки, на якій в.о. директора школи Заришняк Д.М. ознайомила присутніх із планом та завданнями проведення Дня цивільного захисту.

На першому уроці в цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли учням про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть в собі вибухові знахідки.

Школярі мали змогу переглянути навчальні фільми щодо алгоритму дій в разі виникнення пожежі, виставку малюнків «Допомога під час виникнення стихійних лих, аварій, катастроф».

В рамках Дня цивільного захисту проведення тренування дій особового складу школи за сигналом «Увага всім!»; евакуація з приміщення школи; навчання щодо вміння розпізнавати пожежонебезпечні та вибухонебезпечні предмети.

Вчителем предмету «Захист Вітчизни» Вулковським О.Г. організовано і проведено об’єктові тренування щодо правильного користування засобами індивідуального захисту (протигазами, респіраторами, ватно-марлевими пов’язками).

Як надавати першу допомогу при виникненні травм та тілесних ушкоджень продемонстрували присутнім учні 10 класу, яких підготували Дорофей С.С., Долга Т.В.  « повернутися до списку новин