Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Напередодні наша країна відзначала День пам'яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, підтримуючи солідарність і бойове братерство всіх об’єднаних націй.

В Сокирянському ВПУ відбулися заходи, приурочені до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні:

  • Викладач історії Балан В.О. провів для учнів захід історичної пам’яті з демонстрацією документальної стрічки: «Битва на Курській дузі та початок визволення України» з подальшим обговоренням історичних подій.
  • Під керівництвом заступника директора з НВР Михайлевської Г.Б., керівника гуртка художньої самодіяльності Богачук І.О. учні груп №29 та №13-«О» разом із класними керівниками Паращук Т.В. та Черній Г.І. та майстрами в/н Фармагей-Гончар Р.М, Богачук А.П., Корогоди Д.Д. взяли участь у відкритті автопробігу «Дорогами вогняних літ» – традиційного автопробігу місцями бойової слави Сокирянщини, організованого Сокирянською РДА та Сокирянською районною організацією Товариства сприяння обороні України, який стартував від Меморіального комплексу опісля покладання квітів до пам'ятників загиблих Другої світової війни 1939-1945 років.
  • На стадіоні училища відбулись спортивні змагання з футболу, організовані керівником фізичного виховання Барчук Д.В. та викладачами фізкультури Шевчуком В.Б. та Руснаком А.Б., участь в яких взяли групи І-ІІІ курсів професії «тракторист-машиніст с/г виробництва». Перемогла команда групи №31, І-го курсу.

Про гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, про увічнення пам’яті загиблих воїнів і жертв війни, пам’яті про воєнні злочини, депортації, злочини проти людяності, скоєні у роки війни – ми пам’ятаємо!« повернутися до списку новин