Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Чемпіонат набирає обертів

Минулих вихідних відбулись ігри ІІ туру Чемпіонату Сокирянщини з футболу. Футболісти с. Михалкове приймали команду «Спарта» Вашківецька ОТГ, господарі зробили висновок після стартової поразки і перемогли з рахунком 4:1. Голи забивали: Сергій Бірюк, Іван Жук, Максим Колеснік та Роман Матвійчук, у гостей відзначився Владислав Кишка.

Романківчани вдома перемогли футболістів с. Селище 2:0, голи на свій рахунок записали Петро Лисий та Руслан Романчук.

Гравці Сокирянськї ОТГ проявили гостинність і поступились команді с. Сербичани з рахунком 2:3. Олександр Заришняк та Олександр Яковина забивав за господарів. У гостей відзначились: Артур Руть, Валерій Олійник та Ростислав Юрко.

Слід відмітити, що у складі команди с. Сербичани виступає троє рідних братів Олійників. Батько футболістів Валерій Олійник в минулому був хорошим гравцем.

У неділю футбол завітав у с. Шебутинці, де місцева команда поступилась гравцям «Легіону» з с. Грубна з рахунком 1:2 (відзначились: Андрій Архилюк, Василь Варварюк та Олег Паладійчук).

Завершальним поєдинком ІІ туру був матч у с. Білоусівка, де господарі приймали команд с. Ожеве. За підбором гравців обидві команди претендують на найвищі місця в Чемпіонаті. Рахунок у зустрічі був відкритий на третій хвилині авто голу Олег Олійник с. Білоусівка. На перерву команди пішли з різним настроєм, адже господарі вигравали 2:0. У другому таймі було забито 3 м’ячі. Перемога – за футболістами с. Білоусівка 3:2. (У господарів забивали: брати Олег Олійник – 2 м’ячі та Сергій Олійник - 1 м’яч). У гостей відзначились Олександр Бурлака та Володимир Мороз). Глядачі, яких було чимало, були в захваті від цього поєдинку.

Чого не скажеш про стан футбольного поля, яке має бути кращим.

Першу червону картку Чемпіонату одержав Максим Коломієць (с. Білоусівка). Рішення по гравцю прийматиме контрольно-дисциплінарний комітет.

Якщо у минулому році за два перших тура було забито 38 м’ячів, то у нинішньому - 43.