Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Обдаровані діти – майбутній цвіт нації

30 травня у ЗОШ I-III ст. №1 м. Сокиряни відбулося урочисте свято «Юна обдарованість громади 2018» – свято вшанування переможців, свято її величності науки, свято таланту, на якому відзначали найкращих учнів, які гідно представили Сокирянську об’єднану   територіальну громаду, на міських, обласних, Всеукраїнських предметних олімпіадах, конкурсах, турнірах, конференціях, змаганнях.

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Саме така талановита молодь навчається у загальноосвітніх закладах Сокирянської ОТГ, яка вплітає у національний вінок цвіт свого таланту.

У ході свята відзначено номінаціями кращих учнів та педагогів навчальних закладів,  саме тих, які своєю сумлінною працею підтвердили, що зерна науки і знань впали в благодатну землю і ростуть, розквітають впевненими  перемогами,  множаться дослідженнями та власними відкриттями майбутніх будівничих нашої України. 

Це - майбутня еліта нашої держави, велика надія вчителів і батьків на те, що Україна відродиться і розправить свої могутні крила.

Саме вони довели, що Сокирянська громада має вже свої славні традиції та прекрасних учнів, що примножують її славу щодня!

 

Маковей Ірина

Фото Олександра Гринюка

 « повернутися до списку новин