Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Тренінг з розробки Плану Місцевого Економічного розвитку (1-й модуль)

5 вересня 2017 року Сокирянська міська рада Сокирянської міської об’єднаної територіальної громади ініціювала приєднання до ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (M4EG), що сприяє місцевим органам влади країн Східного партнерства (Азербайджан, Білорусь, Грузія, Молдова, Україна) у процесі розвитку їх потенціалу з метою стимулювання економічного росту та підвищення рівня зайнятості.

31 травня – 1 червня 2018 р. у м. Києві відбувся тренінг з розробки Плану Місцевого Економічного розвитку (1-й модуль). Мета заходу – підвищення кваліфікаційного рівня осіб, що відповідають за місцевий економічний розвиток та співпрацю з ініціативою, вдосконалення програмних документів та якості планів, що будуть подаватись підписантами. Серед учасників даного тренінгу були і представники трьох громад з Чернівецької області: Сокирянська міська ОТГ, Мамалигівська сільська ОТГ Новоселицький район, Рукшинська сільська ОТГ Хотинський район.

Приєднання до ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (M4EG) є свідченням того, що громади готові шукати нові можливості для свого розвитку та не бояться брати на себе відповідальність.

                                                                                                          Препелиця Наталя

                                                                                                            провідний спеціаліст міськвиконкому                        

                                                                                                            з питань інвестицій

 

 

 « повернутися до списку новин