Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Позашкільній освіті -100 років!

         Позашкільна освіта допомагає здійснювати дитячі мрії і  бажання.

 До відзначення 100-річчя позашкільної освіти в Україні,  Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації в Центральному парку культури і відпочинку імені Т.Г.Шевченка міста Чернівці 31 травня проведено обласний фестиваль, на який були запрошені  33 позашкільні заклади області.

На Фестивалі були представлені локації за художньо-естетичним, туристично-краєзнавчим, науково-технічним, еколого-натуралістичним, науково-дослідницьким та фізкультурно-спортивним напрямами роботи закладів позашкільної освіти.

Виставка дитячих робіт  декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Центру позашкілля Сокирянської міської ради, представлена на фестивалі, вражала мешканців міста своєю кольоровою гамою та неординарною технікою виконання.

 Вихованці театрального гуртка  презентували свій заклад цікавою програмою про життя країни « позашкілля», якому немає ще і року.

Учасники фестивалю - представники гуртків комунального позашкільного навчального закладу Сокирянської ОТГ  цікаво провели своє дозвілля:  брали участь у різноманітних пізнавальних майстер-класах, квестах та флешмобах та  побували на концерті переможців Всеукраїнських і обласних фестивалів – конкурсів.

 « повернутися до списку новин