Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

І джерело засяяло.

  Водичка – Божа благодать. Як приємно смакувати в спеку краплинами живильної вологи. Особливо, якщо ця вода з цілющого природнього джерела, нашого Коболчинського поруба. Природнє джерело знаходиться між селами Василівці та Коболчин, яке вирує на схилі одного з пагорбів. Засновником джерела був Петрунік П.В. в 1968 році.

  9 червня група жителів О. Гончара, що в селі Коболчин, вирішили докласти свого бажання, вміння, небайдужості, щоб зробити добру справу: очистити і відремонтувати споруду нашого поруба.

 Цілий день на чолі з Петруніком В.П. сином засновника поруба, охоче із задоволенням, з жартами і веселими піснями, працювали його сусіди: ПетрунікН., Кушнір І., Кушнір К., Гонца Г., Ткач М., Боднар В., Боднар С., Гончар Л., Деркач М., Гончар В., Гочар Г., Грищук С., Яковина Л..

  Їхню ініціативу підтримав міський голова В.С. Равлик, виділивши все необхідне для ремонту. Відтепер, не лише місцеві жителі, а й подорожуючі зможуть відвідати цю неймовірну місцину, відпочити на лоні природи та, звісно ж, напитися смачної живильної води.

 

Л.М.Гончар« повернутися до списку новин