Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Військовослужбовцям за перший контракт встановлено одноразову грошову допомогу

    З 1 березня 2018 року встановлено одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, яка виплачується після укладення ними першого контракту. Розмір виплат залежить від військового звання.

Про це йдеться у постанові Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», яка після перенесенням на різні дати, набула чинності з 1 березня 2018 року.

Виплачувати:одноразову грошову допомогу військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу після укладення ними першого контракту в таких розмірах:

  • особам рядового складу – вісім розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;
  • особам сержантського і старшинського (молодшого начальницького) складу – дев’ять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року;
  • особам офіцерського (середнього, старшого та вищого начальницького) складу – десять розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року.

Нагадаємо, що розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб з 01.01.2018 складає 1762 грн. Відповідно у 2018 році виплачується за підписання першого контракта:

  • рядовий склад – 14 096 грн
  • сержантський і старшинський (молодший начальницький) склад – 15 858 грн
  • офіцерський (середній, старший та вищий начальницький) склад – 17 620 грн.

 

 

                                         Юрій Морозов

                                       завідувач сектору з питань оборонної,

                                       мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій

                                       Сокирянської міської ради                            

 « повернутися до списку новин