Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Незабутнє свято "Прощавай садочок!" у с. Коболчин

15 червня 2018р. у закладі дошкільної освіти «Дзвіночок» с.Коболчин відбулося незабутнє , урочисте свято – перший випускний «Прощавай, садочку!». Урочиста , яскрава зала, чарівні дівчатка у вишуканих сукнях , елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. На обличчях дітей – усмішки. Вони  готувались та з нетерпінням чекали цього. Адже це найвидатніша подія у їхньому дитячому житті.

Дорослі дошкільнята, зі своїми мріями, уподобаннями та  знаннями ,які вміють  співати і танцювати, дружити і допомагати , залишили стіни свого рідного садочка. Діти подарували батькам, працівникам садочка, гостям святковий настрій. У ході свята діти пригадували, як вперше прийшли до дитсадка, як проходили їхні будні у ньому і висловлювали слова вдячності працівникам закладу за їхню ласку, любов, турботу  і добро. Відбулися також зустрічі із казковими героями, які з нетерпінням чекають дітей у школі. Випускників вітали адміністрація закладу,  вихователі Шевчук Н.С. та Петрунік А.М., помічник вихователя Дубина М.В., молодші вихованці садка, гості.

На згадку про садок випускники отримали дипломи від  директора ЗДО Глушко Н.Ф., та подарунки від виконуючого  обов’язків старости с.Коболчин Гринюка В.І..

Випускний бал пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції всіх його учасників. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишаться у наших випускників на все життя!

                                                                                               Вихователь ЗДО «Дзвіночок»

                                                                                                          Петрунік А.М.

 « повернутися до списку новин