Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Наше здоров’я – в наших руках!

Днями на Сокирянщині з діловим візитом побувала представниця Міжнародного некомерційного партнерства «Здоров’я», директор-консультант Nature Sunshine Products (NSP) Діана Онищенко. Вона провела декілька зустрічей з партнерами компанії-виробника NSP та зацікавленими у здоровому способі життя сокирянцями й новодністровцями.

Діана Олександрівна майже 20 років співпрацює з NSP, двічі побувала на цьому підприємстві за його рахунок, мала можливість спостерігати весь технологічний процес виготовлення відомої у всьому світі продукції для здоров’я, де використовується найновіше обладнання для перевірки якості від сировини до готового продукту, нанотехнології  виробничого процесу.

Саме про високу якість, сервіс і чесність, які забезпечує NSP, йшлося на зустрічах. Досить цікаво й переконливо розповідала про можливості співробітництва з компанією, яка дає змогу оздоровлюватись і мати додатковий дохід без капіталовкладень і продажу. А це якраз дуже актуально для більшості з нас в умовах безробіття, низьких зарплат та медичної реформи.

Про це дбає сама NSP, відкривши в Україні своє представництво  та сервісні центри у всіх великих містах України.

А лідер компанії Тетяна Олексіївна Вітрова підготувала розповідь на тему: «Концентрат від NSP  − чистота і здоров’я в одному флаконі». Це засіб, який особливо сьогодні потрібний з огляду на використання отрутохімікатів для обприскування садів, городини, бо він абсолютно натуральний та безпечний і використовується не лише для прибирання в домі, миття посуду, а й фруктів, овочів, ягід…

Тетяна Олексіївна розповіла про власний досвід використання концентрату, продемонструвала, як він «працює» при різних побутових ситуаціях. Наприклад, видаляє стійкі плями від фарб, мазуту тощо.

Діана Олександрівна відвідала також Свято-Миколаївський монастир у Галиці і була зачарована красою дністровських краєвидів.

Галина БУДНЯК,

член НП «Здоров’я».« повернутися до списку новин