Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Делегація від Чернівецької області бере участь в Національній літній школі з просторового планування в м. Одеса

В Одесі відкрилася Національна літня школа «Просторове планування як інструмент розвитку територій», участь в якій беруть понад 150 представників з 20 областей — землевпорядники й архітектори ОТГ та райдерждміністрацій, голови об’єднаних територіальних громад, а також незалежні експерти.

Організатором дводенного заходу, що розпочався 21 червня у форматі панельної дискусії, виступив Одеський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Ділиться своїм досвідом здійснення реформи децентралізації на Буковині з колегами в рамках Національної літньої школи з просторового планування делегація від Чернівецької області. Приємно, що презентуючи сучасні можливості геоінформаційних систем, провідні спікери: Криштоп Тетяна, Мальцев Сергій та Хмара Ігор наводять свої приклади на базі Чернівецької області. В складі делегації представник  Сокирянської міської об`єднаної територіальної громади-Микитюк Микола Вікторович, начальник відділу з питань земельних ресурсів та комунальної власності.« повернутися до списку новин