Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Чому на Кельменеччині не вдається зрушити ще радянські порядки? (ВІДЕО)

 

ЗАГУБЛЕНИЙ РАЙОН?

Кельменецький район - єдиний у Чернівецькій області, де за чотири роки процесу децентралізації так і не створено жодної об’єднаної територіальної громади (ОТГ). Чому тут досі не вдається зрушити ще радянські порядки,а сам процес зупиняється на півдорозі? Аби розібратися, хто збиває людей з курсу на реформи, які пройшли європейські країни, до Кельменців завітали експерти, серед яких один із авторів закону про децентралізацію, директор з науки і розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачук, якому під час диспуту навіть закидили, що ця реформа... незаконна. 

Коли почали з’ясовувати причини небажаня рухатися уперед, то заговорили перш за все про бізнес, як джерело існування громад. На думку мешканців Кельменеччини, у цьому районі підприємництво розвивається цілком успішно. Так у чому проблема? Чому Кельменецький район, через відсутність ОТГ вже втратив за ці роки понад 100 мільйонів гривень державної допомоги? І чому влада на Кельменеччині четвертий рік поспіль робить все, щоб такого об’єднання не відбулося?

У цьому намагалися розібратися журналісти телеканалу ТВА у спеціальному випуску програмі "Наскрізь", яку пропонуємо вашій увазі:

 

 

Наскрізь. Випуск №60. Кельменці: район без реформи

Джерело: http://bukinfo.com.ua/« повернутися до списку новин