Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Проводжали юних у самостійне, доросле життя

У загальноосвітніх закладах Сокирянської міської територіальної громади відбулися традиційні свята прощання зі школою. В урочистостях з нагоди випускних вечорів взяли участь керівники та відповідальні працівники міської ради.

23 червня у Сокирянській гімназії відбулося свято з нагоди вручення  атестатів зрілості «Діамантовий зорепад 2018». У цей день 18 випускників виглядали особливо,  як  справжні діаманти, випромінюючи щастя, радість та надію! Золотими медалями нагороджені Ольга Чумак та Андрій Процюк, срібною − Тетяна Чосик. З відмінними атестатами завершили навчання Денис Харабара та Евеліна Боднар. У святковому «Діамант-шоу» випускники розкрили всі грані своїх талантів, продемонструвавши свою готовність до вступу в доросле, самостійне життя.

Фото Ярослава Скаженюка.

Нинішній навчальний рік для Сокирянської загальноосвітньої школи урожайний на медалістів − їх аж п’ятеро із 17 випускників. І всі – дівчата! Золотою медаллю нагороджена Олена Попеза, срібними − Дар’я Дехтяр, Катерина Присакар, Анастасія Мороз, Ольга Стасів.

Фото Ірини Маковей.

У Коболчинській загальноосвітній школі цьогорічне свято з нагоди закінчення навчання відзначали 7 випускників.« повернутися до списку новин