Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Федору Блинду, директору Сокирянської ДЮСШ, присвоєно почесне звання«Заслужений працівник фізичної культури і спорту України»

Днями відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки, високий професіоналізм директорові Сокирянської районної дитячо-юнацької спортивної школи Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Федору Блинду  присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України».

Федір Васильович Блинду, Почесний громадянин міста Сокиряни очолює спортшколу вже багато років. З-під його крила наставництва, опіки та виховання вийшли десятки спортсменів – чемпіонів світу, України, рекордсменів, майстрів спорту та просто хороших людей. Федір Блинду є постійним ініціатором та співорганізатором багатьох спортивних змагань, що проходять на Сокирянщині. Зокрема, за підтримки нашого земляка, з 1986 року у Сокирянах на базі ДЮСШ проходить щорічний дитячо-юнацький міжнародний турнір із дзюдо, у якому беруть участь кількасот молодих учасників із України, Росії, Білорусі, Молдови, Угорщини та Румунії.« повернутися до списку новин