Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

8 ЛИПНЯ - ДЕНЬ РИБАЛКИ! Вдалого вам і гарного улову!

Професійне свято День рибалки спочатку відзначали лише люди, професія яких була пов’язана з рибною промисловістю. Але так  як  рибалка − улюблене заняття досить великої частини чоловічого населення та нерідко і жінок, це свято має в нашій спільноті неабияку популярність.

Отож,  хочемо  привітати  всіх рибалок об’єднаної територіальної громади − професіоналів і аматорів, усіх тих, хто любить риболовлю, хто отримує задоволення і насолоду від цього заняття!

Особливі   вітання адресуємо активістам  громадської організації з любительської  риболовлі  «Поплавок», які на чолі з ініціатором та організатором рибальського братства, депутатом міської ради Віталієм Кларійовичем Архіповим роблять чимало для охорони навколишнього середовища, впорядкування та зариблення водоймища, для змістовного і комфортного дозвілля городян.

Бажаємо вам, щоб погода завжди супроводжувала вас усякий раз, коли ви відправляєтеся на рибалку, щоб ловилась і велика, і маленька рибка. Крім того, бажаємо, щоб на рибалці вас оточували тільки вірні друзі і добрі люди!

Нехай кожна риболовля буде для вас справжнім святом: з веселощами, з  хорошим  настроєм,  а головне − з гарним уловом!

З повагою −

міський голова

Василь РАВЛИК;

в. о. старости с. Коболчин

Віктор ГРИНЮК.« повернутися до списку новин