Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Конкурсно-розважальне шоу «Міні-міс Сокирянська громада 2018»

Традиційно, 12 липня, з нагоди Дня міс­та відбудеться конкурс «Міні-міс Сокирянська громада-2018». Конкурс кожного року особливий по-своєму.

Чотири маленькі красунечки, вихованки до­шкільних навчальних закладів Сокирянської об’єднаної тери­торіальної громади «Веселка», «Барвінок» та «Дзвіночок» на сцені покажуть, свої унікальні здібності і таланти, демонструватимуть глядачам, а також членам журі свою еруди­цію, творчість і фантазію, красу і граціозність. За них вболіва­тимуть мами і тата, бабусі й дідусі, родичі й сусіди, завідуючі і вихователі дитячих садочків, репетитори.

До конкурсу залишилось не­багато часу. Тож іде серйозна підготовка дівчаток до нелегко­го випробування, сповненого емоцій і хвилювання.

Всі учасниці по-своєму чарівні, неповторні, веселі, відкриті і водночас сором’язливі, мають почуття гумору і вміють фантазу­вати... Кожна з них має мрію... І всі вони в невеличкому інтерв’ю говорили, про що ж вони мріють та ким хочуть стати, коли виростуть. А тепер представляємо кожну із них:

Вітковська Олечка (ДНЗ № 1 «Веселка» − Сокиряни). Всебічно розвинена, дуже відповідальна і серйозна дівчинка. Займається танцями та музикою, бере участь у всіх заходах, що проводить дитячий садок. Любить подорожувати. Мріє стати відомим стилістом-перукарем і вже зараз робить зачіски не тільки своїм лялькам, а й молодшій сестричці.

Гончар Софійка  (ДНЗ № 2 «Барвінок» − Сокиряни). Сором’язлива, проте дуже відповідальна дівчинка, має гарну пам’ять. Любить домашніх тварин і піклується про них. Мріє стати гімнасткою, виступати на великій сцені. А ще маленька красуня дуже полюбляє татові кексики, адже так, як тато, ніхто не вміє готувати.

Сердюкова Надійка   (ДНЗ № 2 «Барвінок» − Сокиряни). Лідер по натурі, дуже товариська, весела, енергійна і творча особистість, не може всидіти на одному місці. Ледь чує музику, одразу починає танцювати, бо це вона дуже любить. Дівчинка з характером, справжня україночка. Мріє стати продавцем.

Яковина Валерія ДНЗ («Дзвіночок» − Коболчин). Весела, життєрадісна та щира. Посмішка цієї маленької красуні здатна підіймати настрій. Любить танцювати, співати. Мріє стати справжньою танцюристкою.

Кожна претендентка − особлива і кожна достойна перемоги. Щиро бажаємо всім конкурсанткам впевненості в своїх силах, наполегливості, а також здійснення всіх заповітних мрій.

Фото Ірини МАКОВЕЙ.« повернутися до списку новин