Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

4-5 липня у місті Києві відбувся другий навчальний модуль з розробки плану місцевого економічного розвитку для підписантів ініціативи Європейського Союзу "Мери за економічне зростання" в Україні (М4ЕG).

 

      «Мери за економічне зростання» (M4EG) – це нова ініціатива Європейського Союзу, що розпочала діяльність у січні 2017 року в рамках Східного партнерства.

       Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства у сприянні місцевого економічного зростання та створенні робочих місць.

       Ініціатива «Мери за економічне зростання» прагне створити розгалужену регіональну професійну спільноту, що вимагатиме певного залучення членів Ініціативи, проте створить  можливості для підтримки експертів та колег з інших муніципалітетів, сприяння у поширенні історій успіху, а також інші значні економічні, політичні та маркетингові переваги.   

        Представники об’єднаних громад України, які пройшли навчання у Модулі 1, були запрошені на Модуль 2 для забезпечення якості та повноти отримання інформації. Серед учасників другого тренінгу були і представники чотирьох громад з Чернівецької області: Сокирянська міська ОТГ, Мамалигівська сільська ОТГ Новоселицький район, Рукшинська сільська ОТГ та Недобоївська сільська ОТГ Хотинський район.

       Метою двох модулів було підвищення кваліфікаційного рівня осіб, що відповідають за місцевий економічний розвиток та співпрацю з ініціативою, вдосконалення програмних документів та якості планів, що будуть подаватись підписантами до 10 серпня поточного року.

      Навчання пройдено успішно, учасникам вручено сертифікати. Наразі іде розробка плану економічного розвитку громади, тому будемо щиро вдячні активним бізнесовим структурам громади за долучення до процесу його розробки та подальшого втілення.« повернутися до списку новин