Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

Глибока відзначила 579 День народження

 

25 червня у Глибоці святкували День народження селища. Традиційно цей день співпадає з Днем молоді та відзначається напередодні дня Конституції України.

На святкування були запрошені делегації з Молдови, Румунії, народний депутат України Григорій Тіміш, голова м. Дубно Рівненської області Олександр Козак, заступник голови Дубненської райдержадміністрації Юрій Парфенюк, голова Сокирянської міської ради Сокирянської ОТГ Василь Равлик та Красноїльській селищний  голова (Красноїльська ОТГ) Степан Драгун.  Григорій Тіміш та Василь Равлик подарували Глибоцькій громаді освячені образи. У рамках святкувань була підписана угода «Про співпрацю» між смт.Глибока та м.Дубно Рівненської області.

У селищному парку була встановлена велика сцена та проведено свято  «Глибоцький медівник». Гостинно приймали відвідувачів та членів журі  14 наметів із різноманітними наїдками та напоями. Господині наготували різноманітні смаколики, якими частували безкоштовно усіх гостей свята. Всі охочи могли скуштувати смачні страви, поспівати і потанцювати.    

До дня народження селища організатори влаштували змагання з особистої першості  Глибоцького  району  з шахів  і шашок  серед чоловіків  і  жінок, провели відкритий чемпіонат Чернівецької області.  « повернутися до списку новин