Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

В гімназії відбувся виховний профілактичний захід «Булінг-прояв насильства у школі»

9 лютого 2018 р. в Сокирянській гімназії відбувся профілактичний виховний захід на тему «Булінг-прояв насильства у школі» для учнів 7-11 класів, який провела вчитель правознавства Пугач І.С.  з учнями 10 класу.

            Булінг – це насильство, цькування, знущання, залякування, приниження, агресивна поведінка дітей та підлітків, яка має за мету завдати шкоду іншому, викликати страх або тривогу, створити негативне середовище серед неповнолітніх.

            На заході учні отримали багато цікавої інформації про кібербулінг ( це новітня форма агресії, що передбачає жорстокі дії з метою дошкулити, нашкодити, принизити людину з використанням інформаційно-комунікаційних засобів: мобільних телефонів, електронної пошти, соціальних мереж тощо). Всі  види кібербулінгу дуже небезпечні, часто вони приводять до трагічних наслідків.

            Вся інформація супроводжувалася переглядом відеороликів, слайдів про моделі фізичного та психологічного булінгу, найпоширеніших типів кібербулінгу (анонімні погрози, переслідуваня, шантаж, обмовлення, зведення наклепів, «зламування поштових скриньок, сторінок у соцмережах з метою отримання особистої інформації про людину та переслідування її.)

            Учні 10 класу дали поради гімназистам як вберегти себе від кібербулінгу, як уникнути булінгу та закликали всіх не бути байдужими щодо проявів насильства у школі  та за її межами.

 

                                                                                           Короташ В.Ф.,

                                                                                          заступник директора з ВР Сокирянської гімназії« повернутися до списку новин