Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

День фізичної культури та спорту відбувся у Сокирянах

 

Щорічно у другу суботу вересня в нашій державі відзначається День фізичної культури і спорту України, яке започатковане у 1994 році з метою популяризації спорту у нашій країні, і заради пропаганди здорового способу життя.

10 вересня на міському стадіоні відбулося спортивне свято. Гімн України, що пролунав сповістив про відкриття заходу з нагоди свята фізичної культури і спорту. Урочисту ходу свята з факелами олімпійського вогню очолили ветерани спорту Камінський Микола Павлович та Мєдвєдєв Сергій Юхимович.

Міський голова Василь Равлик привітав усіх присутніх зі святом та вручив подяки міської ради активістам спортивно-масового руху, вчителям фізичного виховання та учням загальноосвітніх навчальних закладів Сокирянської ОТГ за активну участь у спортивному житті громади, виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Під час свята пройшли змагання з велопробігу, настільного тенісу, армреслінгу, шашок та шахів, змагання з боротьби дзюдо, волейболу серед чоловічих команд, естафета «Герць козацьких джур», змагання скейтбордистів, а також рухливі ігри та турнір з міні-футболу.

Яніна Харабара

Фото Олександра Гринюка« повернутися до списку новин