Сокирянська міська територіальна громада
Чернівецька область

На Буковині журналістам розповіли про переваги пенсійної реформи

 

Начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайло Романів надав коментар місцевому телеканалу щодо осучаснення пенсій та відновлення соціальної справедливості у виплаті пенсій.

– Останнє осучаснення пенсій проводилось у травні 2012 року. Як результат, має місце дискримінація пенсіонерів за роком виходу на пенсію – розмір пенсій за однакової кількості страхового стажу та заробітку може відрізнятися більш, ніж у 3 рази. Як бачимо, проблема осучаснення пенсій назріла вже давно, тому реформа, яку запропонував Уряд, є актуальною на сьогодні. Першим кроком впровадження змін стане запровадження єдиних правил визначення розмірів пенсійних виплат. Крім того, з 1 жовтня 2017 року Уряд скасує обмеження у виплаті пенсій працюючим пенсіонерам. Варто зауважити, що внаслідок реформи пенсійний вік залишиться незмінним, а пенсіонери зможуть отримувати гідні пенсії, – розповів журналістам Михайло Романів.

Під час спілкування з журналістами, очільник пенсійної служби краю відповів на запитання щодо пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб, умов призначення пенсії за вислугу років, можливостей набуття страхового стажу.

Прес-служба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області« повернутися до списку новин